TOP 09: Podporujeme Zdeňka Juračku v kandidatuře do Senátu

18.03.2012 22:30 | Zprávy

Prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR Ing. Zdeněk Juračka je dalším známým jménem v boji o senátorské křeslo v senátním obvodu č.44 Chrudim, Havlíčkův Brod. Do podzimních voleb jde jako nezávislý kandidát s podporou TOP 09 a Starostů.

TOP 09: Podporujeme Zdeňka Juračku v kandidatuře do Senátu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo TOP 09

„Jsem přesvědčený, že Vysočina si v Senátu zaslouží silnou osobnost, která bude hájit českého spotřebitele, kvalitu prodávaných potravin, postavení domácích výrobců na trhu a myslet na zájmy všech občanů regionu. Myslím si, že výsledky mé práce mě opravňují k tomu, abych takovou nabídku mohl voličům předložit,“ řekl bezprostředně po oznámení své kandidatury.

Je šéfem skupiny  COOP,  kterou  se  mu  povedlo pod novou mezinárodní družstevní značkou stabilizovat  na  českém  trhu,  jako  největší český  maloobchodní  řetěz.  Dá se o něm mluvit jako o znalci  problematiky spojené  se  službami  zejména   v malo a velkoobchodě, pohostinství a cestovním ruchu. K našemu regionu jej váže dětství a studijní začátky, ale i současnost. V regionu Vysočina v roce 1962 maturoval v Kamenici nad  Lipou a  jako dorostenec  hrával  hokej  v Pelhřimově,  Humpolci  i  Havlíčkově  Brodě. V současné době je váženým členem představenstva havlíčkobrodského COOP družstva HB, které je významným expandujícím zaměstnavatelem v regionu. Působí dále jako předseda dozorčích rad družstevních škol v Pelhřimově, Humpolci a Žďáru  nad  Sázavou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: TOP 09

Ženíšek: Posuzování etiky jsem u umělé inteligence vynechal

Zajímá mě proč jste ji vynechal? Etika je přeci také důležitá. A druhá věc, jak je opatřeno, že o nás umělá inteligence nebude shromažďovat i osobní data, které pak může někdo zneužít? Děkuji za odpověď. Klára

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sterzik (Stačilo!): Kdyby na tom alespoň vydělali

20:07 Sterzik (Stačilo!): Kdyby na tom alespoň vydělali

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na ukončení všech kontaktů Číny s prezidentem Pavlem