Foldynova výzva Babišovi s Okamurou. Pokud se opozice nesjednotí, vláda zlikviduje tento národ

18.02.2023 4:45 | Rozhovor
autor: Radim Panenka

Poslanec Jaroslav Foldyna nabádá opoziční předáky, aby se přestali hádat. Pokud se ANO a SPD rozdělí, zlikviduje tato vláda národ i zemi. Vládní koalici podle něj takové tenze nehrozí, tu drží pohromadě koryta a strach z hněvu zahraničních loutkovodičů.

Foldynova výzva Babišovi s Okamurou. Pokud se opozice nesjednotí, vláda zlikviduje tento národ
Foto: repro FB, tan
Popisek: Jaroslav Foldyna

V minulém týdnu na tiskové konferenci Andrej Babiš mluvil o své politické budoucnosti a vedle jiného se dosti ostře vyjádřil k SPD. Podle některých komentářů de facto SPD „vyhlásil válku“. Co si o tom myslíte?

Myslím, že je to velmi nešťastné. V době, kdy vláda zvyšuje věk odchodu do důchodu, kdy svými politickými kroky ožebračuje lidi a zároveň se snaží zatáhnout ČR do cizí války, a kdy chce prostřednictvím korespondenční volby zmanipulovat volby, má opozice bojovat s vládou, nikoli mezi sebou.

Andrej Babiš ale jako viníka konfliktu mezi ANO a SPD označil předsedu SPD s tím, že to bylo právě on, kdo v prezidentské volbě podpořil, i když nepřímo, Petra Pavla.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Sedláček byl položen dotaz

Máte nějaké důkazy, o tom, že si Pospíšil koupil dítě?

A jestli to je podle vás na hraně zákona, proč jste nejednal? Právo podat trestní oznámení má přeci snad každý a je to jeho svobodné rozhodnutí. Stejně jako se tak rozhodl třeba právě Pospíšil. Je to jeho právo a nechápu, co je na tom špatného? Podle mě je naopak to nejhorší a úplné morální dno, kdy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proto jsou tak vzteklí.“ Tajemství Babišových výstupů s novináři

12:50 „Proto jsou tak vzteklí.“ Tajemství Babišových výstupů s novináři

VIDLÁKŮV TÝDEN Babiš nad novináři vítězí, takže se cítí uvolněně. Novináři naopak s premiérem prohrá…