Nenechme si vzít svobodu, říká senátor Valenta po postupu do druhého kola. Rád by dokončil práci pro region

03.10.2020 21:01 | Zprávy

ROZHOVOR Spokojený se svým vítězstvím v prvním kole v senátním obvodu Uherské Hradiště je senátor Ivo Valenta. „Děkuji voličům a těším se, že znovu přijdou do druhého kola a že mě nechají dodělat práci v Senátu a pro region, kterou jsem začal,“ konstatoval. U hnutí ANO se dle něj už projevuje únava materiálu a ve Zlínském kraji výrazně do výsledků voleb promluvilo téma výstavby nové nemocnice. „Vypadá to, že jednoznačně vyhrály strany a seskupení, které odmítají novou nemocnici. Myslím, že si lidovci a hejtman Čunek svým postupem a svojí arogancí snížili koaliční potenciál. Takže bude na kraji možná jiná vláda než předtím,“ domnívá se Valenta.

Nenechme si vzít svobodu, říká senátor Valenta po postupu do druhého kola. Rád by dokončil práci pro region
Foto: JK
Popisek: Senátor Ivo Valenta

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL
Pozn. redakce: 79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Synot

79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozovatele www.parlamentnilisty.cz vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty. Dalšími vlastníky společnosti OUR MEDIA a.s. jsou Michal Voráček, Jan Holoubek a Jiří Čermák.

Ivo Valenta

79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozovatele www.parlamentnilisty.cz vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty. Dalšími vlastníky společnosti OUR MEDIA a.s. jsou Michal Voráček, Jan Holoubek a Jiří Čermák.

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

12:59 „Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

Potřebuje ÚS k řešení žaloby prezidenta spoustu času? Na tuto otázku pro ParlamentníListy.cz odpovíd…