Okamura: Hamáček veřejně říká, že islám je důležitý. Tak čemu se divíte?

16.12.2020 17:57 | Zprávy

ROZHOVOR Předseda hnutí SPD Tomio Okamura v rozhovoru varoval, že nový Migrační pakt Evropské unie znamená, že do Evropy během pár let mohou přijít desítky milionů migrantů z afrických a muslimských zemí. EU podle něj naprosto otevřeně podporuje masovou migraci. „Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Musíme z ní vystoupit, aby nás nezničila masovou imigrací. Nechci ani totalitní sluníčkářskou diktaturu neomarxistů a globalistů, ani diktaturu nenávistného islámu. Hnutí SPD brání vůbec fyzickou existenci našeho národa. Hrozí, že v blízkém budoucnu naši zemi nepoznáme,“ říká Okamura.

Okamura: Hamáček veřejně říká, že islám je důležitý. Tak čemu se divíte?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Vy jste na tiskové konferenci ve Sněmovně představili celoevropskou petici proti Migračnímu paktu Evropské unie. O co jde?

Naše vlastenecká evropská strana Identita a demokracie (ID), jejíž členy jsou například vlastenecké strany Mattea Salviniho a Marine Le Penové, iniciovala petici proti novému Migračnímu paktu Evropské unie. Členem této strany, která je i frakcí v Evropském parlamentu, je i naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Chceme nasbírat milion podpisů napříč Evropou.

Cílem petice je informovat občany o hrozbách vyplývajících z paktu a snaha vytvořit tlak na představitele evropských států, aby pakt neschválili. Česká mutace, kde je možné petici online podepsat je na stránkách www.saveurope.cz.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jakub Vosáhlo

Ing. Ondřej Knotek byl položen dotaz

plat

Dobrý den, je pravda, co tvrdí ten mladý youtuber a europoslanec, že kromě vysokého platu, což se ví dlouho, dostávají ale europoslanci ještě další peníze? Prý až 700 000 korun měsíčně na odměny svého týmu a 127 000 na vedení kanceláře ve své zemi, současně si jsou vám propláceny letenky do země v ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pět firem vydělá. Pět milionů lidí bude poškozeno. Pavel Janeček k českému Green Dealu

4:44 Pět firem vydělá. Pět milionů lidí bude poškozeno. Pavel Janeček k českému Green Dealu

Fialova vláda měla na středečním zasedání schválit balík opatření označený jako tzv. český Green Dea…