Okamura: Hamáček veřejně říká, že islám je důležitý. Tak čemu se divíte?

16.12.2020 17:57 | Zprávy

ROZHOVOR Předseda hnutí SPD Tomio Okamura v rozhovoru varoval, že nový Migrační pakt Evropské unie znamená, že do Evropy během pár let mohou přijít desítky milionů migrantů z afrických a muslimských zemí. EU podle něj naprosto otevřeně podporuje masovou migraci. „Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Musíme z ní vystoupit, aby nás nezničila masovou imigrací. Nechci ani totalitní sluníčkářskou diktaturu neomarxistů a globalistů, ani diktaturu nenávistného islámu. Hnutí SPD brání vůbec fyzickou existenci našeho národa. Hrozí, že v blízkém budoucnu naši zemi nepoznáme,“ říká Okamura.

Okamura: Hamáček veřejně říká, že islám je důležitý. Tak čemu se divíte?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Vy jste na tiskové konferenci ve Sněmovně představili celoevropskou petici proti Migračnímu paktu Evropské unie. O co jde?

Naše vlastenecká evropská strana Identita a demokracie (ID), jejíž členy jsou například vlastenecké strany Mattea Salviniho a Marine Le Penové, iniciovala petici proti novému Migračnímu paktu Evropské unie. Členem této strany, která je i frakcí v Evropském parlamentu, je i naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Chceme nasbírat milion podpisů napříč Evropou.

Cílem petice je informovat občany o hrozbách vyplývajících z paktu a snaha vytvořit tlak na představitele evropských států, aby pakt neschválili. Česká mutace, kde je možné petici online podepsat je na stránkách www.saveurope.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

12:30 „Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

Podpora stávky v České televizi ze strany odborového předáka Josefa Středuly? „V rámci ČMKOS působí …