Akce BANKET - nejrozsáhlejší bezpečnostní akce v historii Prahy 4

20.07.2012 20:47 | Zprávy

Dvě hodiny po poledni se ve čtvrtek 19. července 2012 v Praze 4 rozeběhla nejrozsáhlejší bezpečnostní akce, která se kdy na území této městské části konala. Akcí vyvrcholila velmi těsná spolupráce Úřadu MČ Praha 4, Městské policie Prahy 4 a Policie ČR, která trvá již několik let a jejímž cílem je další zlepšení bezpečnosti pro občany Prahy 4.

Akce BANKET - nejrozsáhlejší bezpečnostní akce v historii Prahy 4
Foto: wikipedia.org
Popisek: Praha 4

Zúčastnilo se jí 66 příslušníků Policie ČR z pěti oddělení, 12 strážníků Městské policie Prahy 4 a 19 pracovníků Úřadu MČ Praha 4. „Zlepšovat spolupráci Úřadu MČ Praha 4, Městské policie Prahy 4 a Policie ČR, jsem se rozhodla, protože jsem si jistá, že tato spolupráce se může zásadním způsobem promítnout do bezpečnosti v Praze 4. Po projektu společných hlídek se podařilo připravit akci, která jasně říká, že v Praze 4 budeme proti jakékoli kriminalitě bojovat,“ vysvětluje důvody spolupráce Lucie Michková (ODS), předsedkyně Komise pro bezpečnost a prevenci kriminality a členka Zastupitelstva MČ Praha 4. 

Dlouhodobá spolupráce těchto tří institucí je pozitivně vnímána i ze strany Policie ČR, která tak může ještě lépe vykonávat svou práci. „Tato spolupráce je do značné míry unikátní, protože můžeme velmi pružně získávat poznatky jak z Úřadu MČ Praha 4, tak ze strany Městské policie Prahy 4. To nám pomáhá maximálně směřovat své úsilí do aktivit, která ta či jiná oblast městské části potřebuje,“ zdůrazňuje základní pozitiva spolupráce mjr. Mgr. Jan Simmerl, vrchní komisař Obvodního ředitelství policie Praha IV.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Praha4.cz

Petr Sadovský byl položen dotaz

Co přesně myslíte tou odpovědností?

A jak a koho chcete přimět k odpovědnosti za bitcoinovou kauzu? A konkrétně k Blažkovi, myslíte, že jeho odstoupením se ze všeho vyvinil? Neměl by na něj někdo podat trestní oznámení? Máte to v plánu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Děti si užily tradiční Sůvácký tábor

19:44 Litoměřice: Děti si užily tradiční Sůvácký tábor

Letní prázdniny jsou již za svou polovinou, a i proto se chceme ohlédnout zpět, za tradičním Sůvácký…