Nespokojenost s prací Jana Luptovského už na svém posledním jednání vyslovili radní města Pardubic a doporučili správní radě o.p.s. jeho odvolání. Jan Luptovský tomu předešel podáním výpovědi. Jeho odchodem tak pokračují personální změny ve vedení této nedávno vzniklé společnosti. Rada města totiž už před týdnem odvolala z pozice člena správní rady Alfreda Medeho a z dozorčí rady Petra Ministra. „Věříme, že všechny tyto změny přispějí k lepšímu fungování PAP Pardubice tak, aby bylo Aquacentrum Pardubice v průběhu května připravené k provozu,“ říká předseda správní rady René Živný.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
autor: pardubice.eu
Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?
A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?
Další články z rubriky
20:36 Roudnice nad Labem: V červenci probíhá čipování popelnic, přistavte tu svou
Po celý červenec probíhá čipování nádob na směsný odpad. Přistavujte prosím své popelnice v den svoz…
- 16:26 Zlín: V pondělí začne prohlídka všech komunikací
- 11:28 Tábor založí energetické společenství
- 7:33 Žatec: Město uvolnilo peníze na zajištění střechy sladovny Dreherova pivovaru
- 20:36 Karlovy Vary: Primátorka města přijala norského Chargé d´affaires
- 16:26 Plzeň: Festival Summer Circus oživí město