Aš: Přechodné bydlení pro zatoulané psy je už hotové

17.07.2016 6:29 | Zprávy

S poměrně velkým předstihem byla v areálu separačního dvora v Hedvábnické ulici dohotovena stavba nových záchytných kotců pro psy. Dle smlouvy o dílo byl termín dokončení a předání kotců 30. října 2016, zhotovitel ale akci dodělal už nyní. Nové kotce nahradí stávající, již nevyhovující. Využívány jsou městskou policií na záchyt toulajících se psů.

Aš: Přechodné bydlení pro zatoulané psy je už hotové
Foto: wikipedia
Popisek:

Kotce jsou sestaveny z prefabrikátů. Areálek tvoří dvě jednotky, vždy po dvou kotcích a s chodbičkou uprostřed. K dispozici jsou tedy celkem čtyři kotce.   

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kde by šetřilo hnutí ANO?

Jak chcete snížit dluh ČR? Plánujete nějaké zvýšení daní? Protože vy často říkáte, co je špatně, ale už neříkáte, co byste dělali vy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Domov ve Vážanech má opravené všechny zaplavené prostory

10:23 Kroměříž: Domov ve Vážanech má opravené všechny zaplavené prostory

Sociální služby otevřely obnovené prostory domova ve Vážanech, které loni v září poškodily povodně.