Aš chce v příštím roce investovat do bytů, komunikací a veřejných prostor více než 300 miliónů korun

14.12.2020 16:59 | Zprávy
autor: PV

Výčet nejvýznamnějších investičních akcí chystaných v Aši na rok 2021.

Aš chce v příštím roce investovat do bytů, komunikací a veřejných prostor více než 300 miliónů korun
Foto: wikipedia
Popisek:

Výstavba 27 bytů v objektu v Nedbalově ulici, rekonstrukce křižovatky ulici Okružní, Selbská, Jiráskova, rekonstrukce komunikací v ulicích Údolní, Republikánská a Na Stráni, úpravy čtyřhektarového parku mezi radnicí a Okružní ulici (Park historie), zahájení 2. etapy rekonstrukce budovy bývalé střední průmyslové školy textilní v ulici Gustava Geipela (kde vzniknou další byty, nebytové prostory, tři ordinace a byty pro lékaře), investice do infrastruktury pozemků pro výstavbu rodinných domů. To je výčet nejvýznamnějších investičních akcí, chystaných v Aši na rok 2021.

Investice budou financovány jednak z peněz přesunutých z roku 2020, a to v celkovém objemu 90 miliónů korun, dále z mírného přebytku letošního rozpočtu, z rozpočtovaných prostředků na investice na rok 2021, a také ze dvou úvěrů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

22:41 Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

Stánek města nabídl odpočinek i prostor pro sdílení názorů.