Beroun: Starostka přijme na radnici učitele

22.03.2012 6:40 | Zprávy

U příležitosti Dne učitelů, který připadá na 28. březen, přijme starostka Berouna Šárka Endrlová na radnici více než dvě desítky berounských učitelů.

Beroun: Starostka přijme na radnici učitele
Foto: mesto-beroun.cz
Popisek: Beroun

Slavnostní přijetí se uskuteční 28. března ve 13:00 v obřadní síni berounské radnice. „Smyslem akce je ocenit práci učitelů u příležitosti výročí narození J. A. Komenského,“ potvrdil místostarosta města Ivan Kůs. Akci pořádá Odborový svaz pracovníků ve školství ve spolupráci s řediteli škol z okresu Beroun a berounským úřadem. Oceněny mají být na dvě desítky pedagogů a nepedagogů z jednotlivých škol města a okresu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Louny: Nové pokoje pro klienty v Domově pro seniory

11:32 Louny: Nové pokoje pro klienty v Domově pro seniory

V Domově pro seniory U Pramene v Lounech byly v přízemí hlavní budovy dokončeny nové pokoje pro klie…