„Díky novým vozidlům město ušetří na nákladech na vozový park – na opravách, servisu i spotřebě pohonných hmot, u hasičů jde navíc o zvýšení bezpečnosti a efektivity zásahu,” říká starosta Bílovce Pavel Mrva a upřesňuje, že investici z rozpočtu města doplnila i dotace z Ministerstva vnitra ČR ve výši 1,5 milionu korun na rekonstrukci cisterny. „V následujících letech chceme v podobných krocích pokračovat. Naším cílem je maximální zefektivnění provozu vozového parku úřadu, proto je v plánu pořízení ekologických vozidel s elektrickým pohonem, snížení počtu automobilů a podobně.”
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


