Blanka Andělová převezme zítra Cenu města Vsetína

19.05.2018 20:06 | Zprávy

Slavnostní okamžiky čekají v neděli 20. května od 17 hodin mramorový sál zámku. Cenu města Vsetína za rok 2017 zde převezme valašská patriotka Blanka Andělová, a to za své celoživotní dobročinné aktivity. Předání ceny je spojeno s kulturním programem.

Blanka Andělová převezme zítra Cenu města Vsetína
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně

Cenu města Vsetína uděluje městské zastupitelstvo od roku 2000 za přínos k rozvoji města v nejrůznějších oblastech lidské činnosti. V minulých letech se jejími držiteli staly takové osobnosti, jako například folkloristé Břetislav Rokyta nebo Jiří Parduba, lékaři František Božek či Jaroslav Sankot, malíř a pedagog Antonín Kaderka, fotograf Zdeněk Hartinger a další.

„Držitelkou Ceny města Vsetína za loňský rok se rozhodnutím zastupitelů stala Blanka Andělová, která se celý život zaměřovala na historii odboje na Valašsku, aktivně pracovala v dobročinných organizacích a je také členkou komise sboru pro občanské záležitosti,“ uvedl starosta Jiří Růžička.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Rozpočet

Když je podle vás rozpočet bez ambice, zajímá mě, zda ho tedy podpoříte nebo ne? Protože jestli ano, tak si podle mě slušně řečeno nevidíte do pusy nebo to hlasujete i pro věci, s kterými nesouhlasíte? Jakou má takové hlasování logiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Finance z veřejné sbírky opět pomohou zajistit bydlení lidem v nouzi

22:05 Plzeň: Finance z veřejné sbírky opět pomohou zajistit bydlení lidem v nouzi

Mezi osm žadatelů město Plzeň rozdělí z veřejné sbírky Pomáhající Plzeň 277 tisíc korun.