Blansko: Město stanovilo prázdninový provoz mateřských škol

19.02.2023 17:02 | Tisková zpráva

Rada města schválila prázdninový provoz v městem zřizovaných mateřských školách v Blansku. Rodiče budou moci letos v létě své dítě přihlásit k docházce do kterékoliv mateřinky. Podívejte se, jak budou mateřské školy o prázdninách otevřeny.

Blansko: Město stanovilo prázdninový provoz mateřských škol
Foto: Blansko.cz
Popisek: Blansko

V letošním roce si budou moci rodiče požádat o přijetí svého dítěte k prázdninovému provozu do kterékoli z devíti blanenských mateřských škol. Děti budou k pobytu v jiné mateřské škole než je jejich kmenová přijímány podle kapacitních možností příslušné mateřinky. Město se tak vrací k modelu, který fungoval před covidovými omezeními, kdy nebylo žádoucí, aby docházelo k mísení dětí z jednotlivých mateřských škol.

Celkem osm z devíti mateřinek nabídne v červenci a v srpnu 2023 provoz po dobu tří týdnů, jeden týden bude otevřena školka v Těchově.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Michaela Šebelová byl položen dotaz

Fakt chcete povolit eutanazii i 14 letým dětem?

A to by o ní jako rozhodli sami, na rodičích by nezáleželo? Zajímavé také je, že trestně právní odpovědnost třeba snížit nechcete, ale tohle byste 14-ti letým povolili, nepřijde vám to absurdní a těžký hazard se životy dětí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tábor: Parkoviště před zimním stadionem je ve fázi příprav a studií

20:36 Tábor: Parkoviště před zimním stadionem je ve fázi příprav a studií

Město Tábor zahajuje přípravné práce na koncepci modernizace parkoviště před zimním stadionem. Na zá…