Bohumín: Dráty vyměnili za fotoaparát, nafotili snímky pro kalendář

06.02.2017 11:36 | Zprávy

Region okem průmyslníků. Zaměstnanci bohumínských Drátoven se ocitli v rolích fotografů, když nafotili snímky pro nástěnný kalendář. Vydala ho společnost ŽDB Drátovna, která patří do skupiny Třinecké železárny – Moravia Steel.

Bohumín: Dráty vyměnili za fotoaparát, nafotili snímky pro kalendář
Foto: mesto-bohumin.cz
Popisek: Bohumín

Zatímco v minulosti měla bohumínská firma fotky v kalendáři z jednotlivých provozů, letos se může pochlubit malebnými krajinami a přírodními zajímavostmi, a to od Bohumína až po Mosty u Jablunkova.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Proč odmítáte zveřejnit celou vaší bakalářskou práci?

A jak je možné, že k ní vůbec není veřejný přístup? To by přeci měl být, a to u všech prací nejen vašich a těch bakalářských. A na jaké škole jste vystudovala magistra? Co vím, tak školu, na které jste dělala bakaláře ministerstvo zrušilo

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice: Trhy ustoupí kultuře

16:47 České Budějovice: Trhy ustoupí kultuře

V sobotu 26. července, 30. srpna a 13. září 2025 budou trhy na Piaristickém náměstí zrušeny.