Bohumín: Nemocniční laboratoř znovu obstála v auditu

04.11.2015 19:54 | Zprávy
autor: PV

Laboratoř Bohumínské městské nemocnice znovu obhájila své kvality. Od roku 2011 ji pravidelně kontroluje Národní autorizační středisko klinických laboratoří (NASKL). V průběhu měsíce října nemocniční oddělení klinické biochemie a hematologie splnilo opět podmínky už třetího, tzv. dozorového auditu A.

Bohumín: Nemocniční laboratoř znovu obstála v auditu
Foto: wikipedia
Popisek: Bohumín - Náměstí T. G. Masaryka

„V prvé řadě tento proces znamená hodně práce nad rámec běžných rutinních povinností. Nutností je vypracovávání velkého množství dokumentace a její pravidelná aktualizace. Možná se ten rozsah někdy může jevit až nadbytečný, ale zároveň jde o zákonnou povinnost,“ potvrdil primář oddělení klinické biochemie a hematologie Bohumínské městské nemocnice Viktor Tůma.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: Loni se vytřídilo více odpadu

16:46 Děčín: Loni se vytřídilo více odpadu

Rok po zavedení systému sběru tříděného odpadu Door to Door (D2D) hodnotí město jeho fungování pozit…