Boskovice: Do prvních tříd základních škol se zapsalo bezmála 400 dětí

12.05.2020 7:35 | Zprávy

Celkem 394 dětí by mělo od 1. září nastoupit do prvních tříd základních škol zřizovaných městem Kroměříž. Zápis se uskutečnil v první polovině dubna, v duchu doporučení ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy tentokrát bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

Boskovice: Do prvních tříd základních škol se zapsalo bezmála 400 dětí
Foto: regionboskovicko.cz
Popisek: Boskovice

„Zápis se týkal dětí narozených od 1. září 2013 do 31. srpna 2014, přihlášku jich dodalo 288, a také dětí, které měly v minulém roce odklad, těch se hlásí 106,“ řekla místostarostka Daniela Hebnarová. Rodiče mohli zapsat děti do jedné z šesti základních škol, zřizovaných městem. Do ZŠ Komenského náměstí se zapsalo 38 dětí, do ZŠ Oskol 81 dětí, do ZŠ Slovan doručili rodiče přihlášky 98 dětí, do ZŠ U Sýpek 47 dětí, ZŠ Zachar zapsala 63 dětí a ZŠ Zámoraví přijala přihlášku 67 dětí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Jan Kuchař byl položen dotaz

zdravotní péče

Pane Kuchaři, nemyslíte, že na to vašem návrhu je smutná jedna věc, a to, že tu chybí dostatečná zdravotní péče, a že je třeba kvůli ní jezdit za hranice? Ono totiž problém není jen na hranicích, ale skoro všude, a to i ve městech. Lékařů je prostě málo. A co s tím vaše vláda udělala?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Bankovní kartou zaplatíte ve všech terminálech MHD

22:05 Plzeň: Bankovní kartou zaplatíte ve všech terminálech MHD

Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP) dokončily modernizaci odbavovacích zařízení ve svém vozovém…