Břeclav: Ředitelství silnic a dálnic začne 1. března opravovat ulici Hraniční v Poštorné

23.02.2023 16:59 | Tisková zpráva
autor: PV

Silnice I/55 vedoucí k rakouským hranicím se dočká v úseku od křižovatky s ulicí Kovářská po křižovatku u hypermarketu nového povrchu, opravovat se budou i kanálové vpusti.

Břeclav: Ředitelství silnic a dálnic začne 1. března opravovat ulici Hraniční v Poštorné
Foto: breclav.org
Popisek: Pohled na Břeclav

„Lidé si na špatný stav této silnice stěžovali dlouhodobě. Na řadě míst se povrch již propadal, problémy se objevovaly také za deštivého počasí, kdy na komunikaci stála voda, kterou vpusti nezvládaly pojmout,“ vysvětluje starosta Svatopluk Pěček. 

„Na tak velkou intenzitu silničního provozu, jaká tu dnes je, navíc nebyla stavěná. Proto jsme významně apelovali na Ředitelství silnic a dálnic, aby s opravou ulice Hraniční začalo co nejdříve,“ doplnil s tím, že kanalizaci se podařilo opravit už loni bezvýkopově.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zestátnění ČEZU

Myslíte, že zestátnění je dobrý nápad? Ukažte mi státní podnik, který prosperuje a funguje dobře. Jeden příklad za všechny – Česká pošta. Co když to po zestátnění dopadne s Čezem úplně stejně jako s poštou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Biocentrum v Bílanech přinese novou zeleň

16:21 Kroměříž: Biocentrum v Bílanech přinese novou zeleň

Kroměřížská radnice založí v lokalitě Přední pastviska v místní části Bílany nové biocentrum na ploš…