Brňané v příštím roce za teplo připlácet nebudou

04.11.2017 12:42 | Zprávy
autor: PV

Cena tepla zůstane pro zákazníky Tepláren Brno (TB) v roce 2018 na stejné úrovni jako letos. Bez ohledu na skutečnost, že se v posledních měsících cena plynu na světovém trhu zvyšuje. Za poslední rok o 7,7 procenta.

Brňané v příštím roce za teplo připlácet nebudou
Foto: brno.cz
Popisek: Brněnský magistrát

Uvedl to na tiskové konferenci teplárenské městské společnosti předseda představenstva a 1. náměstek primátora Petr Hladík.

„I přes rostoucí ceny zemního plynu a rostoucí personální náklady je stabilizace prodejní ceny tepla naším dlouhodobým cílem,“ zdůraznil generální ředitel Tepláren Brno Petr Fajmon.

Cenu tepla držely TB od roku 2012 do roku 2017. Některá jiná města v tomto období zdražovala. Od letošního 1. ledna dokonce snížily ceny o 5 procent.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

EU

Dobrý den, vím, že dost kritizujete EU. Ale jste pro naše vystoupení z ní nebo myslíte, že je EU dobrá, jen v ní rozhodují špatní politici a podle mě bohužel mnohdy hlavně ti, které vlastně nikdo nevolil. Je podle vás EU reformovatelná nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Valašské Klobouky: Lávka za hasičskou zbrojnicí projde rekonstrukcí

22:42 Valašské Klobouky: Lávka za hasičskou zbrojnicí projde rekonstrukcí

Chodník vedoucí z lokality Žaboskřeky bude po dobu stavby uzavřen. Cyklisté, kteří budou místem kříž…