Brno: O jednoleté a dvouleté dotace na kulturu je možné žádat do konce září

30.08.2022 17:44 | Tisková zpráva

Ať už pořádáte jednorázovou akci, nebo chcete pomoct financovat dlouhodobou činnost, například divadelního souboru či provoz galerie, na vše jsou dotační programy města Brna připraveny.

Brno: O jednoleté a dvouleté dotace na kulturu je možné žádat do konce září
Foto: brno.cz
Popisek: Brněnský magistrát

Organizátoři kulturních akcí a projektů si mohou do 30. září 2022 on-line požádat o dotaci na rok 2023 nebo na dvouleté období 2023–2024 prostřednictvím stránek ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Hodnocení světových lídrů

Dobrý den, mohu se zeptat, jak, kdo a podle čeho hodnotí světové lídry? Podle mě se do nedá moc porovnávat nebo si nedokážu představit, na základě čeho jsou porovnáváni? Ptám se vás, protože vy jste jakýsi průzkum vytáhl, tak předpokládám, že o něm víte více. Já se přiznám, že mu nerozumím. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: V Boleticích město staví domov pro hendikepované

22:09 Děčín: V Boleticích město staví domov pro hendikepované

Domov pro osoby se zdravotním postižením v ulici Spojenců v Boleticích poskytne čtyři bytové jednotk…