Bruntál: Vánoční úřad – stromečky ozdobí prostory radnice

05.11.2015 19:30 | Zprávy
autor: PV

Tři vánoční stromky, které budou ozdobeny výtvory dětí z mateřských škol Okružní a U Rybníka a nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Liga, o. p. s., budou v budovách Městského úřadu v Bruntále slavnostně rozsvíceny v pondělí 30. listopadu.

Bruntál: Vánoční úřad – stromečky ozdobí prostory radnice
Foto: bruntal.net
Popisek: Náměstí města Bruntál

Jeden stromek bude u recepce v budově A před velkou zasedací místností, kde se konají zasedání Zastupitelstva města, druhý vánoční stromek bude na chodbě budovy B, kde se jím budou moci kochat lidé čekající na vydání dokladů, a třetí stromek bude naistalován v budově B na chodbě v druhém poschodí. Akci iniciovalo a zorganizovalo oddělení sociálních služeb odboru sociálních věcí, stromky rozsvítí starosta Ing. Petr Rys, MBA, místostarosta Vladimír Jedlička a tajemnice úřadu Ing. Bc. Alena Skácelová, Ph. D., za účasti dětí, které ozdoby vyrábí. Akce bude doprovázena pěveckým vystoupením těchto dětí a výstavou fotografií, dokumentujících tvorbu vánočních ozdob. Jako bonus bude na úřadě i čtvrtý vánoční stromek, na chodbě budovy B ve třetím poschodí, ten budou zdobit tradiční slaměné ozdoby. Stromky budou v budovách úřadu dělat radost všem až do 6. ledna 2016.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: Loni se vytřídilo více odpadu

16:46 Děčín: Loni se vytřídilo více odpadu

Rok po zavedení systému sběru tříděného odpadu Door to Door (D2D) hodnotí město jeho fungování pozit…