„Cílem společného setkání bylo předávání dobré praxe v rámci jednotlivých měst a obcí jako inspirace pro ostatní například v oblastech rozvojových projektů, energetiky či práce s mládeží,“ informovala místostarostka Simona Hlaváčová, která za Vsetín prezentovala výsledky a zkušenosti se zaměstnáváním osob dlouhodobě nezaměstnaných prostřednictvím veřejně prospěšných prací. Město Vsetín dalo v roce 2016 práci stovce nezaměstnaných, a v letošním roce se jednalo o více jak sedmdesát osob. Jejich náplní práce je zejména starost o čistotu ve městě, likvidaci černých skládek, úklid podchodů či v okolí odpadových nádob, na dětských hřištích nebo zastávkách MHD.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


