Město tak pokračuje v zásadní modernizaci školních hřišť, kterou zahájilo revitalizací sportoviště u ZŠ Sever, která byla letos dokončena. Na hřišti při ZŠ Slovanka bude nyní řešit stávající špatný stav atletické dráhy a zároveň s tím vybuduje areál pro další sporty.
Nově tak vznikne čtyřdráhový ovál s atletickou rovinkou pro běh na 100 metrů s vodopropustným polyuretanovým povrchem, sektor pro skok vysoký a daleký (s dvěma doskočišti), vrh koulí, fotbalové hřiště s umělým trávníkem III. generace a víceúčelové hřiště s polyuretanovým povrchem a lajnováním pro několik disciplín - badminton, volejbal, nohejbal. „Stav školního hřiště na Slovance je neutěšený a proto jsme přistoupili k rekonstrukci právě zde. Je to investice do našich dětí, je důležité, aby měly kde sportovat,“ uvedl místostarosta Juraj Raninec.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


