Česká Třebová: Starostka navštívila Základní školu Na rovině

28. 12. 2018 15:55

V rámci návštěv českotřebovských škol nemohla starostka města Magdaléna Peterková vynechat ani návštěvu soukromé základní školy Na rovině, sídlící v domě Pod Peklákem.

Česká Třebová: Starostka navštívila Základní školu Na rovině
Foto: rodinnevylety.cz
Popisek: Česká Třebová

Škola pracuje již pátým rokem, využívá ve své práci pedagogiku Motessori, navštěvuje ji v současné době 19 dětí, o které se starají 4 pedagogové. Metody zde používané se od ostatních základních škol v mnohém odlišují, ale neznamená to, že by zde dosahovali horších výsledků v pedagogické práci.  Na vysvědčení  ale nikdo nemá ani samé jedničky, ani samé pětky, jen proto, že zde žáci žádné známky nedostávají, ale dostanou obsáhlé slovní hodnocení. V rámci návštěv českotřebovských škol nemohla starostka města Magdaléna Peterková vynechat ani návštěvu soukromé základní školy Na rovině, sídlící  v domě Pod Peklákem. Většina žáků školy není z České Třebové a někteří k nám dojíždí  třeba i z velkých dálek. Podmínky pro školní práci v ZŠ Na rovině si ale pochvalují. Magdaléna Peterková se na návštěvě dne 18. prosince seznámila s chodem školy a podmínkami pro činnost, zúčastnila se části výuky na téma komunikace a nakonec si také s dětmi i zazpívala. Dětem přinesla malé předvánoční dárečky a pozvala je na návštěvu českotřebovské radnice, kde budou moci pokračovat v zahájené spolupráci.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Olomouc: Město postaví další cyklostezku, začíná její příprava

13:59 Olomouc: Město postaví další cyklostezku, začíná její příprava

V městské částí Hodolany se rozjela příprava na výstavbu další etapy Jantarové cyklostezky. Povede p…