České Budějovice: Chodník v Lomené ulici bude opraven

13.08.2022 11:44 | Tisková zpráva
autor: PV

Oprava nevyhovujícího asfaltového povrchu chodníku v celkové délce 250 metrů v ulici Lomená v Husově kolonii začne koncem srpna 2022.

České Budějovice: Chodník v Lomené ulici bude opraven
Foto: cb-info.cz
Popisek: České Budějovice

„Navržené stavební úpravy spočívají v odstranění asfaltového povrchu, výměně původních obrubníků, úpravě podkladních vrstev, pokládce nového asfaltového povrchu včetně červených prvků pro nevidomé, obrubníků a osazení odvodňovacích žlabů. Nové bude i veřejné osvětlení. Obnova bude stát 1,7 milionu korun,“ říká náměstek primátora Ivo Moravec. Zhotovitelem jsou Dopravní stavby HP Bohemia. Práce skončí do 16. října 2022.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Co děláte pro zakopání příkopů vy?

Tvrdíte něco o zakopávání příkopů, ale kdo je vykopává hlubší než vy? Proč opovrhujete názory třeba i lidí, co se vás zde slušně ptají? Proč jste se neohradili, když bývalý premiér lidi urážel za jejich názory? Nebo třeba, proč o sobě tvrdí, že jste demokraté, jak kdyby ostatní nebyli? Ježková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Opava zahajuje proměnu Horního náměstí, Slezanka vstupuje do první etapy demolice

22:09 Opava zahajuje proměnu Horního náměstí, Slezanka vstupuje do první etapy demolice

Město zahajuje jednu z nejvýznamnějších proměn Horního náměstí za poslední desetiletí.