České Budějovice: Deratizace pokračuje

22.10.2012 6:30 | Zprávy

Odborná deratizační firma bude od 19.října 2012 provádět další kolo ohniskové deratizaci veřejných prostranství ve vlastnictví statutárního města České Budějovice.

České Budějovice: Deratizace pokračuje
Foto: cb-info.cz
Popisek: České Budějovice

Bude provedena kontrola a doložení návnad na místech, kde byla deratizace provedena v září.Další návnadybudou položeny na nově nalezených nebo občany oznámených místech výskytu.

Návnady pro hubení potkanů jsou kladeny zejména do otvorů, kde hlodavci hnízdí a standardně nejsou domácím zvířatům volně přístupné. Přesto doporučujeme občanům, aby zamezili volnému a nekontrolovanému pobíhání domácích zvířat.

Místa, kde budou kladeny návnady, budou označena výstrahou. Ta bude obsahovat informaci o použité návnadě a telefonní číslo, na kterém se volající dozví podrobné informace o použitém přípravku a dalším postupu při případném požití přípravku domácím zvířetem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: c-budejovice.cz

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Dobrý den.

Čeho se bojíte víc? STAČILA nebo SPOLU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liberec: O participativní rozpočet je zájem

16:47 Liberec: O participativní rozpočet je zájem

Liberečané se chopili příležitosti ovlivnit podobu veřejného prostoru. Do letošního ročníku přihlási…