České Budějovice: Majitelé památek mohou žádat o dotace

08.09.2019 9:41 | Zprávy

Odbor památkové péče českobudějovického magistrátu připravuje akce vhodné do Programu regenerace městské památkové rezervace (MPR ČB) na rok 2020.

České Budějovice: Majitelé památek mohou žádat o dotace
Foto: cb-info.cz
Popisek: České Budějovice

„V rámci programu je možné získat finanční příspěvek na obnovu kulturní památky, která se nachází na území MPR. Zájemci vyplní přiložený formulář a poté jej doručí na adresu našeho odboru, a to nejpozději do 27. 9. 2019,“ říká náměstek primátora Tomáš Bouzek s tím, že se jedná o dotační program ministerstva kultury, v rámci kterého se na financování obnovy památek podílí i dané město.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

GD

Když se tak navážíte do Knotka, zkusil jste sám něco udělat, abyste změnil green deal? Podle mě se tak či tak musí ozvat většina, aby byla šance něco změnit, i když se obávám, že EK stejně nic měnit nehodlá a je zatvrzelá ve svém ekošílenství a vůbec žije zřejmě v jiném vesmíru. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Úprava prostoru před krytým plaveckým bazénem

22:05 Kroměříž: Úprava prostoru před krytým plaveckým bazénem

Kroměřížská radnice pokračuje ve zvelebování krytého plaveckého bazénu v ulici Obvodová.