České Budějovice: Nejkrásnější vánoční strom se loučí

14.01.2020 13:57 | Zprávy
autor: PV

Nejkrásnější vánoční strom v republice, který získal v anketě čtenářů už potřetí nejvíce hlasů, zmizel z náměstí Přemysla Otakara II. v úterý 14. ledna 2020.

České Budějovice: Nejkrásnější vánoční strom se loučí
Foto: cb-info.cz
Popisek: České Budějovice

„Třikrát za sebou dokázal „náš“ strom vyhrát, zkusíme to znovu! Začneme na konci letošního roku a vytrváme až do ledna 2021, pokud bude anketa vůbec vyhlášena,“ říká primátor Jiří Svoboda.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Emisní povolenky

Myslíte, že se blížíme k jejich zrušení? Já si to nemyslím. Nevím, co by se muselo stát, aby ke zrušení došlo. Vy ano? Vždyť o nich jako o řadě dalších věcí rozhodují nevolení lidé. Tak jak docílit toho, aby byli nahrazeni?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov dává městským zprávám hlas

22:09 Přerov dává městským zprávám hlas

Nový způsob, jak zůstat v obraze, dnes představuje svým obyvatelům Přerov. Místo čtení si mohou aktu…