„Nově budou k jednotlivým rodinným domům celoplošně zdarma rozmístěny nádoby s modrými a žlutými madly o objemu 120 litrů. Jde o systém D2D door to door, což v překladu znamená od dveří ke dveřím, který by měl zlepšit komfort při třídění a zároveň eliminovat nošení tašek nebo pytlů přes několik ulic. Zapojení do projektu bude dobrovolné a v případě nezájmu mohou lidé kontejnery odmítnout a dál využívat stávajících míst. Naším přáním je, aby se do třídění z domácností zapojilo co možná nejvíce občanů,“ říká náměstek primátora Ivo Moravec.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


