České Budějovice: Oprava točny finišuje

05.05.2021 20:27 | Zprávy
autor: PV

Práce na Otáčivém hledišti v Českém Krumlově finišují. Opravy stavebních částí i elektroinstalace jsou před dokončením.

České Budějovice: Oprava točny finišuje
Foto: cb-info.cz
Popisek: České Budějovice

Společně se správou zámku se aktuálně dělají poslední úpravy travnatých ploch a přístupových cest a na místě dochází k ověřování funkčnosti všech nových komponent. Pracovníci Jihočeského divadla staví kulisy a herci zkouší novou inscenaci Da Vinci, která by měla mít premiéru v červenci 2021.

Sezónu před otáčkem zahájí v druhé polovině června novinka Muž Dvojhvězdy v podání souboru Malého divadla. Letos naposledy se bude hrát představení plné pravěkých zvířat Ztracený svět.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cena LPG

Dobrý den, pane Havlíčku, neustále se řeší cena nafty a benzínu; všiml jste si ale, že u mnohých čerpacích stanic se cena LPG za dobu ropné krize zvýšila až o 50%? Budete nějak řešit, aby se čerpačky, když se nyní nemohou obohacovat na benzínu a naftě, nehojily na řidičích tankujících propan-butan?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Na Krásné louce bude opět Čarodějnický rej

7:14 Mladá Boleslav: Na Krásné louce bude opět Čarodějnický rej

Tradiční Čarodějnický rej se bude konat ve čtvrtek 30. dubna na Krásné louce.