„Objekt by měl být zasklený s novými okny i dveřmi. Obnovy se dočká také zábradlí, schodiště a střecha. Souhlasili jsme i s pronájmem přilehlého pozemku, kde by měla být předzahrádka. Věřím, že se stane lákadlem pro místní i turisty, protože výhled na soutok Malše a Vltavy patří v Budějovicím k těm nejhezčím,“ říká náměstek primátora Ivo Moravec a připomíná, že zdevastovaný altán chtělo město už kdysi od majitele odkoupit, ale nakonec k dohodě nedošlo. „Nyní je celý projekt připravený a práce na něm snad začnou už letos,“ dodal náměstek.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


