České republice ani Jihlavě v současné době nehrozí nebezpečí

07.03.2022 17:51 | Tisková zpráva
autor: PV

Město Jihlava vyzývá obyvatele ke klidu. V reakci na desítky telefonátů lidí požadujících od pracovníků magistrátu adresy protiatomových krytů v Jihlavě město prosí, aby lidé zbytečně nepanikařili.

České republice ani Jihlavě v současné době nehrozí nebezpečí
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Po výhrůžce Ruska, které uvedlo do pohotovosti jaderné zbraně, zahltily české úřady včetně města Jihlavy četné dotazy na možnosti ukrytí obyvatelstva. Česku však žádné reálné jaderné nebezpečí v současnosti nehrozí. „Prosíme, aby se v současné situaci nepanikařilo,“ žádá obyvatele primátorka Jihlavy Karolína Koubová s tím, že státní orgány a orgány samosprávy v případech hrozícího nebezpečí budou obyvatele včas varovat, informovat a instruovat.  

Hasiči podrobně informují obyvatele o možnostech ochrany a ukrytí na těchto webových stránkách a také ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

A co jste pro zlevnění potravin udělali vy?

Myslím ODS, kterou hájíte, a která byly nejsilnější stranou v předchozí vládě, kdy cena potravin rostla ze všeho nejvíc? Vy teď říkáte, co je špatně, co se má udělat, ale proč jste to teda neudělali?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Město zvýší daň z nemovitosti u problémových objektů

10:23 Olomouc: Město zvýší daň z nemovitosti u problémových objektů

Město chce přimět majitele zpustošených budov v Olomouci k jejich opravě.