Cheb: K dopadení vandalů by mohly přispět záznamy z kamer

05.11.2015 14:34 | Zprávy
autor: PV

Zatím neznámí pachatelé polámali na levém břehu Ohře několik stromů a rozbili několik skleněných výplní.

Cheb: K dopadení vandalů by mohly přispět záznamy z kamer
Foto: mestocheb.cz
Popisek: Náměstí v Chebu

K dopadení vandalů, kteří v noci z 29. na 30. října řádili na levém břehu Ohře, by mohly přispět záznamy z kamerového systému. Zatím neznámí pachatelé polámali v oblíbeném sportovně odpočinkovém areálu několik stromů a rozbili několik skleněných výplní. „Z kamer se nám podařilo získat použitelné snímky, na kterých jsou pravděpodobní pachatelé vidět. Záznamy budou předány Policii České republiky. Jejich případné zveřejnění je rovněž plně v gesci republikové policie. Městská policie je zveřejnit nemůže,“ uvedl zástupce ředitele Městské policie Cheb Pavel Cheníček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Děti z mateřinek poměřily síly ve fotbale

13:44 Litoměřice: Děti z mateřinek poměřily síly ve fotbale

Již potřinácté se s koncem školního roku mezi sebou utkaly litoměřické mateřinky ve fotbale. Zápolen…