Cheb: V objektu Krajského ředitelství HZS již funguje sklad humanitární pomoci

18.09.2024 13:44 | Tisková zpráva
autor: PV

Ve všedních dnech je otevřen od 14:00 do 17:00, o víkendech od 10:00 do 14:00.

Cheb: V objektu Krajského ředitelství HZS již funguje sklad humanitární pomoci
Foto: archiv města
Popisek: Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu

V objektu Krajského ředitelství Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje v areálu krajského úřadu v Karlových Varech funguje od včerejška humanitární sklad na pomoc územím zasaženým povodněmi.

Najdete ho na adrese Závodní 205/70 (odkaz na mapu ZDE). Ve všedních dnech je otevřen od 14:00 do 17:00, o víkendech od 10:00 do 14:00.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Mám dotaz

Možná vám přijde hloupý, ale jaký je rozdíl, jestli třeba muniční iniciativu řeší státy NATO sólo nebo to bude řešit NATO jako celek? Mě to přijde stejné, jen zaobalené jinak. Děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Měníme město v místo příležitostí

19:06 Ústí nad Labem: Měníme město v místo příležitostí

Naším cílem je vytvořit město, které bude přitahovat talenty, podporovat podnikání a nabízet kvalitn…