Čokoládový festival se vrací do Turnova

16.03.2022 6:32 | Tisková zpráva
autor: PV

Od pátku 18. do neděle 20. března 2022 se v Kulturním centru Turnov uskuteční Čokoládový Festival s výstavou obalů čokolád z celého světa, kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

Čokoládový festival se vrací do Turnova
Foto: ceskolipsko.info
Popisek: Turnov

Čokoládový Festival 2022 (ZDE) v Turnově, pořádaný agenturou ChrisEvents, je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

Návštěvníkům nabídne tři hlavní sekce:

  • kulinářskou přehlídku, na které šéfkuchaři předvedou své nápadité recepty,
  • prodejní stánky partnerských organizací,
  • dětský koutek.

Festival je otevřen v pátek 18. března 2022 v čase 14:00-18:00 hodin, v sobotu 10:00-18:00 hodin a v neděli v 10:00-17:00 hodin.

Vstupné činí 70 korun (50 korun pro seniory/ 50 korun pro studenty). Děti do 6 let mají vstup na akci zdarma. Už teď můžete soutěžit o volný vstup na Turnov Čokoládový Festival 2022 ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Hřib (Piráti): Posíláme Evropské komisi nové podklady ke střetu zájmů Agrofertu

Proč? Jestli se děje třeba něco nezákonného, proč neinformovat orgány v trestním řízení? Proč donášet EK? To je jako byste tvrdila, že nejsme suverénní stát, co si problémy neumí vyřešit sami. To je nám nějaké EU nadřízená?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Co dál s holuby? Odpovědi přinese komplexní studie

20:33 Pardubice: Co dál s holuby? Odpovědi přinese komplexní studie

Zastupitelé schválili vyčlenění částky 200 000 korun na zpracování komplexní odborné studie, která p…