Děčín: Nový most bude kvůli rekonstrukci částečně uzavřen od 7. března

05.03.2022 20:13 | Tisková zpráva
autor: PV

V pondělí 7. března dojde k částečné uzavírce Nového mostu. Ředitelství silnic a dálnic totiž bude rekonstruovat jeho severní část. Pro řidiče to znamená dopravní omezení.

Děčín: Nový most bude kvůli rekonstrukci částečně uzavřen od 7. března
Foto: decin.cz
Popisek: Děčín

Otevřena zůstane celá jižní část mostu, kde se bude jezdit jedním pruhem tam a druhým zpět.

Pokud se vydáte po Novém mostě z Podmokel směrem na Benešovskou ulici, pojedete po jižní části jako dosud, ovšem pouze pravým jízdním pruhem. Budete moci odbočit na sjezd na Staré Město. Naopak nebude možné využít nájezd na Kamenickou ulici. Na tu najdete až z Benešovské ulice, a to Lipovou ulicí.

Je třeba také počítat s tím, že část Kamenické ulice bude jednosměrná. Pokud pojedete z centra města nahoru na Kamenickou ulici, také budete muset odbočit na Benešovskou ulici a teprve z ní na Kamenickou ulici budete moci najet.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Rudé právo

Vzhlížíte se snad v komunismu? Nebo proč čtete Rudé právo? Dáváte tím snad najevo, že se vracíme v čase do doby, kdy politici viděli rudě? Je fakt, že ve vaší koalici se najde dost těch, co to s komunisty táhli, dokonce jich několik sedí i v té vaší vládní lavici.To je bilance, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín vyhlásil urbanistickou soutěž na nové srdce sídliště Jižní Svahy

7:17 Zlín vyhlásil urbanistickou soutěž na nové srdce sídliště Jižní Svahy

Statutární město Zlín vyhlásilo urbanistickou soutěž s názvem Torzo Zlín - nové srdce Jižních Svahů.