Děčín: Resslova ulice projde rekonstrukcí příští rok

26.09.2021 7:35 | Tisková zpráva
autor: PV

Povrch Resslovy ulice je po rekonstrukci vodovodu a kanalizace stále v provizorním stavu. V současné době se připravuje projekt na úpravu nejen této ulice, ale i ulice Na Úpatí a Na Vinici. Resslova ulice dostane nový povrch v příštím roce, rekonstrukce dalších ulic budou probíhat následně.

Děčín: Resslova ulice projde rekonstrukcí příští rok
Foto: decin.cz
Popisek: Děčín

„Tato část města mezi vilami si rozhodně zaslouží mnohem důstojnější řešení, proto jsem požádal o přepracování a doplnění projektu,“ vysvětlil prodlení náměstek primátora Tomáš Brčák.

„Děkujeme proto všem místním obyvatelům za trpělivost, omlouváme se za prodlení, prioritou je dát tuto lokalitu co nejdříve do pořádku,“ dodává.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Měli bychom být víc soběstační

Pane Rajchl, souhlasím s vámi, že nemáme čekat na nějakou pomoc ruku odkudkoliv. Není teda třeba opravdu dávat víc na obranu, která je opravdu klíčová? A co třeba větší soběstačnost v zemědělství, ale i dalších věcech. Co proto děláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Horácká aréna má titul i nominaci architektů

16:09 Jihlava: Horácká aréna má titul i nominaci architektů

Horácká aréna uspěla ve Stavbě Vysočiny a dostala se mezi 25 staveb České ceny za architekturu. V Ce…