Děčín: Tvoříme Děčín 2022 - Sešlo se 32 návrhů

13.06.2022 19:44 | Tisková zpráva

Možnost navrhnout projekt do letošního ročníku Tvoříme Děčín skončila. Obyvatelé města podali 32 námětů, ty nyní čeká posouzení, zda je bude možné realizovat. O tom, na které projekty budou vynaloženy finance z participativního rozpočtu města, rozhodne všelidové hlasování v září.

Děčín: Tvoříme Děčín 2022 - Sešlo se 32 návrhů
Foto: decin.cz
Popisek: Děčín

„Jsem moc ráda, že se lidé po roční pauze zapojili do letošního ročníku Tvoříme Děčín a sami přišli s nápady, které zlepší či oživí veřejný prostor. Všem moc děkuji a doufám, že v podzimním hlasování vybereme ty nejpřínosnější,“ řekla Anna Lehká, náměstkyně primátora (Volba pro Děčín).

Úředníci magistrátu nyní jednotlivé návrhy posuzují. Ty, které bude možné realizovat, postoupí do hlasování. Podané návrhy si můžete prohlédnout na webových stránkách Tvoříme Děčín ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kdy skončí s klimatickou hysterií i Evropa?

Tak to by mě taky zajímalo, a taky to, kdo je za tu hysterií zodpovědný a co se musí stát, aby se Evropa probudila? Neselháváte náhodou vy jako europoslanci, když nejste schopni ji zastavit a zařídit, aby se EU vzpamatovala než bude definitivně pozdě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hodonín: Masarykovo náměstí ožilo Svatomartinskými slavnostmi

11:28 Hodonín: Masarykovo náměstí ožilo Svatomartinskými slavnostmi

V úterý 11. listopadu se na Masarykově náměstí uskutečnily tradiční Svatomartinské slavnosti, které …