Děčín: Zastupitelé odvolali vedení města, někteří radní rezignovali sami

28.06.2020 14:49 | Zprávy
autor: PV

Město Děčín bude mít nové vedení. Na zastupitelstvu města 25. června byl ze své funkce odvolán primátor města Jaroslav Hrouda, oba jeho náměstci a zbývající radní.

Děčín:  Zastupitelé odvolali vedení města, někteří radní rezignovali sami
Foto: decin.cz
Popisek: Děčín

Náměstek primátora Václav Němeček podal svou rezignaci den před zasedáním zastupitelstva města. Někteří radní rezignovali na své funkce sami, a to buď před, nebo i během jednání zastupitelstva. Zastupitelé následně pověřili Jaroslava Hroudu pravomocemi primátora, aby mohl řídit město do doby, než si zastupitelé zvolí nové vedení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: Loni se vytřídilo více odpadu

16:46 Děčín: Loni se vytřídilo více odpadu

Rok po zavedení systému sběru tříděného odpadu Door to Door (D2D) hodnotí město jeho fungování pozit…