Dobrovolní hasiči v Plzni získají dotace z krajského programu

15.08.2016 13:15 | Zprávy
autor: PV

Účelové dotace z Plzeňského kraje pro Jednotky sborů dobrovolných hasičů v pěti městských obvodech získá město Plzeň. Celkem se jedná o částku 220,6 tisíc korun, peníze půjdou na opravu vozidel, na vybavení, které potřebují hasiči při zásazích, dále i na odbornou přípravu. Přijetí dotací v minulém týdnu schválila Rada města Plzně.

Dobrovolní hasiči v Plzni získají dotace z krajského programu
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

„Nejvyšší částku, a to 65 tisíc korun, půjde městskému obvodu Plzeň 2, konkrétně hasičům v Božkově, kteří za ni opraví cisternovou automobilovou stříkačku. Co se týká příspěvku na věcné vybavení, ten je ve výši 30 tisíc korun a získají jej jednotky z Bolevce a Bílé Hory, dále koterovští hasiči, hasiči v Malesicích a doubravečtí hasiči,“ přiblížil ekonomický náměstek primátora Pavel Kotas.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Co by podle vás Ukrajině opravdu pomohlo?

Jasně, že mír, ale jak ho docílit, aby to nebyla jen kapitulace Ukrajiny? Jak přimět Rusko, aby ustoupilo? Přeci není možné považovat za spravedlivý mír, když se budete muset vzdát území. A když mluvíte o tom reálném pohledu na válku-Ukrajinu. Co tím přesně myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav má schválený rozpočet pro rok 2026

16:21 Mladá Boleslav má schválený rozpočet pro rok 2026

Rozpočet je koncipován jako schodkový, schodek činí zhruba 120 milionů korun.