Domažlice: Blíží se demolice bývalého posádkového domu armády

30.07.2021 21:10 | Zprávy
autor: PV

Blíží se demolice bývalého posádkového domu armády 1Rada města udělila souhlas s demolicí stavby č. p. 275 v souladu s projektovou dokumentací stavby "Odstranění objektů pro novou výstavbu prodejny LIDL Domažlice – ul. Petrovická".

Domažlice: Blíží se demolice bývalého posádkového domu armády
Foto: domazlice.info
Popisek: Domažlice

Podmínkou je, že s demoličními pracemi nebude započato dříve, než se společnost Lidl Česká republika v. o. s. stane vlastníkem předmětného pozemku, který směňuje s městem Domažlice za pozemek po bývalé nemocnici.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Co si myslíte o vysílání ČT?

Narážím nejen na tu reportáž o vás, ale celkově. Mimochodem, myslíte, že ta reportáž je pomsta ČT za to, že chcete zrušit poplatky? A neuvažujete třeba o nějaké žalobě kvůli reportáži? Podle mě byla dosti zaujatá a neobjektivní.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Hlasujte pro Kulturní počin roku 2025

13:43 Jihlava: Hlasujte pro Kulturní počin roku 2025

Anketa je rozdělená do kategorií – Kulturní počin roku, Inovativní počin roku a Konzervativní počin,…