Domažlice: Vstup na babylonskou pláž bude i letos zdarma, roční poplatek za kabiny vyjde na 800 a 1000 Kč

28.01.2023 14:52 | Tisková zpráva
autor: PV

Rada města schválila cenu podnájmu kabin na koupališti Babylon pro sezonu 2023. Za malou, kterých je v areálu 204, zaplatí zájemci poplatek 800 Kč za rok. Za velkou kabinu je stanovena cena 1000 Kč za rok. Velkých kabin je v areálu jedenáct.

Domažlice: Vstup na babylonskou pláž bude i letos zdarma, roční poplatek za kabiny vyjde na 800 a 1000 Kč
Foto: domazlice.info
Popisek: Domažlice

Vstupné na babylonskou pláž se ani letos platit nebude, rozhodli radní. Poplatek se přestal vybírat v roce 2011 poté, co babylonský rybník prošel náročným odbahněním. Dno se tehdy čistilo poprvé od roku 1930, od kdy je v majetku města Domažlice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Pohyb

Dobrý den, co se týká pohybu, cyklostezky se staví, ne můj vkus někdy až moc a hlavně na úkor ostatních, třeba i chodců. Plánujete rozšiřovat i stezky pro chodce, kam nebudou smět kola, tak abyste po nich mohl jít třeba v bez obav s dětmi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Luhačovice: Radnice řeší neutěšený stav vily Ludmila

22:05 Luhačovice: Radnice řeší neutěšený stav vily Ludmila

Neutěšený stav chátrající vily Ludmila č. p. 180 trápí nejen obyvatele, ale i vedení lázeňského měst…