Dvůr Králové nad Labem: Na radnici se schází studentské zastupitelstvo. Má svého starostu

02.11.2015 6:31 | Zprávy
autor: PV

Do zajímavého projektu se zapojili žáci a studenti základních a středních škol ve městě včetně žáků Základní školy a Praktické školy Dvůr Králové nad Labem. Od října tak funguje studentské zastupitelstvo, které vzniklo v rámci projektu Města vzdělávání a má 28 členů.

Dvůr Králové nad Labem: Na radnici se schází studentské zastupitelstvo. Má svého starostu
Foto: www.dvurkralove.cz - Miluše Peterová
Popisek: Dvůr Králové nad Labem

Poprvé se členové studentského zastupitelstva sešli 23. září na stmelovacím pobytu v Městské knihovně Slavoj ve Dvoře Králové nad Labem a na městském úřadě. Ve čtvrtek 1. října se na prvním zasedání uskutečnily volby. Starostou studentského zastupitelstva byl zvolen Tomáš Větvička (ZŠ Schulzovy sady), místostarosty Ondřej Vaněk (Gymnázium) a Diana Kopcha (ZŠ Strž).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo: Dotace zamíří do nemocnice, charity i dětské ordinace

19:47 Znojmo: Dotace zamíří do nemocnice, charity i dětské ordinace

Zastupitelé města Znojma schválili na svém červnovém zasedání poskytnutí několika významných dotací,…