Dvůr Králové nad Labem: Nový autobus městské hromadné dopravy pojme sedmdesát cestujících

09.03.2021 6:32 | Zprávy
autor: PV

Od úterý 2. března 2021 mohou Královédvoráci v ulicích svého města potkávat již druhý autobus městské hromadné dopravy, který zdobí výrazný polep s motivy dominant a zajímavostí Dvora Králové nad Labem.

Dvůr Králové nad Labem: Nový autobus městské hromadné dopravy pojme sedmdesát cestujících
Foto: Dvůr králové nad Labem
Popisek: Dvůr králové nad Labem

Autobus provozuje společnost KAD, spol. s r. o., Vrchlabí, jedná o nový stroj Iveco Crossway s kapacitou pro maximálně 70 cestujících (34 míst k sezení).  Ve výbavě nechybí rampa pro vozíčkáře, vizuální a akustický informační systém pro signalizaci zastávek, USB zásuvky pro možnost dobíjení mobilních zařízení či bezplatné wi-fi připojení. Ke komfortu pro cestující v případě výkyvů počasí přispěje také systém nezávislého topení a klimatizace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaké jsou vaše vztahy v ANO?

Nebo vůbec v ANO? Překvapilo mě, že máte relevantní požadavek, aby nad krajem nadále držela stráž armáda, ale tvrdíte, že vládu nebude snadné přesvědčit, Vždyť v ní ale má většinu právě ANO, tak proč by to mělo být složité?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Frýdek-Místek: Sto nových parkovacích míst místo nefunkčního kina

22:09 Frýdek-Místek: Sto nových parkovacích míst místo nefunkčního kina

Obyvatelé sídliště Riviéra získají stovku nových parkovacích míst. Vzniknou na ploše po téměř dvě de…