Francouzi objevují Karlovy Vary

20.04.2019 13:58

Infocentrum města Karlovy Vary ve spolupráci s CzechTourism dlouhodobě propaguje Karlovy Vary a lázeňství mimo jiné i ve Francii.

Francouzi objevují Karlovy Vary
Foto: mmkv.cz
Popisek: Karlovy Vary

Spolupráce se zahraničním zastoupením CzechTourism ve Francii není ojedinělá. „Tentokrát jsme se zapojili do projektů, které jak věříme, ve Francii právě destinaci Karlovy Vary výrazně zviditelní. V Karlových Varech proběhlo natáčení populární francouzské seznamovací TV reality show Mariés au premier regard (Manželé na první pohled - ZDE). Principem pořadu je pomocí psychologů a expertů na vztahy najít ideální dvojice, které se poprvé potkají v den svatby a seznamují se až na svatební cestě – ta je tedy velmi důležitou součástí natáčení a samotného pořadu. Pro svoji již 3. řadu si produkce vybrala právě Karlovy Vary,“ uvádí zástupkyně ředitele karlovarského infocentra Věra Simeth.

V přímém přenosu byl pořad Mariés au premier regard se záběry z Karlových Varů vysílán 1. dubna na kanálu M6. Tento díl sledovalo 2,32 milionů Francouzů, byl druhým nejsledovanějším programem večera.

Dalším významným projektem bylo natáčení francouzské produkce, díky kterému se krásy města Karlovy Vary objeví v dokumentu Poklady Evropy. Díl bude vysílán dne 19. května ve 20.50 hodin na televizním kanálu Voyage (ZDE).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Zimní hala pro beachvolejbal je v provozu

18:16 Ústí nad Labem: Zimní hala pro beachvolejbal je v provozu

Město vybudovalo za 3,9 mil. korun novou zimní halu pro beachvolejbal. Slavnostního otevření sportov…