Frenštát pod Radhoštěm: Memorandum o spolupráci při obnově můstků podepsáno

12.12.2019 18:55 | Zprávy
autor: PV

V úterý dopoledne se sešli zástupci města Frenštátu pod Radhoštěm, Moravskoslezského kraje, obce Trojanovice, TJ Frenštát pod Radhoštěm a Svazu lyžařů ČR, aby společně podepsali Memorandum o vzájemné spolupráci při realizaci obnovy skokanského areálu Jiřího Rašky.

Frenštát pod Radhoštěm: Memorandum o spolupráci při obnově můstků podepsáno
Foto: mufrenstat.cz
Popisek: Frenštát pod Radhoštěm

Deklarovali tím společný zájem na obnově a rozvoji skokanského areálu s cílem vybudovat celoroční moderní sportovní skokanský areál na evropské úrovni, který nabídne kvalitní infrastrukturu, zázemí a doplňkové aktivity pro sportovce i širokou veřejnost.

„Memorandum upravuje principy vzájemné spolupráce při obnově a rozvoji skokanského areálu Jiřího Rašky ve Frenštátě pod Radhoštěm. Skokanský sport, můstky, celý areál má velký historický, kulturní, sportovní a turistický význam nejen pro naše město, ale také pro Moravskoslezský kraj a Českou republiku,“ uvedl starosta města Miroslav Halatin. Město Frenštát pod Radhoštěm spolu Moravskoslezským krajem a dalšími signatáři Memoranda již uskutečnilo několik kroků vedoucích k naplnění cíle. „Spolu s Moravskoslezským krajem jsme například odkoupili potřebné pozemky od státu, finančně přispěli na vytvoření architektonické studie areálu Vize 2030 a Moravskoslezský kraj nyní poskytl frenštátské tělovýchovné jednotě dotaci na vypracování dokumentace pro územní rozhodnutí,“ doplnil starosta Halatin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Dobrovolné poplatky

Kdyby byly poplatky za ČT dobrovolné, což chcete prosadit, jak byste pak v praxi ošetřili, že ti, co je nebudou chtít zaplatit, si pak ČT ani nebudou moc pustit? Mimochodem, financování z rozpočtu, což tato vláda navrhuje, není dobrovolné, uvědomujete si to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Brno: Větší zapojení AI do chodu města i akční plán pro kyberbezpečnost

7:17 Brno: Větší zapojení AI do chodu města i akční plán pro kyberbezpečnost

Radní schválili Akční plán pro kybernetickou bezpečnost města Brna a zároveň odsouhlasili zadávací ř…