Frenštát pod Radhoštěm: Pamětní desku věnovanou odsunu sovětských vojsk již najdete na budově nádraží

24.12.2020 10:41 | Zprávy
autor: PV

V polovině prosince 2020 byla, po dokončení rekonstrukce výpravní budovy na nádraží ve Frenštátě pod Radhoštěm, dle původního záměru na čelní straně budovy instalována pamětní deska věnovaná významné události z historie našeho města – odsunu sovětských vojsk.

Frenštát pod Radhoštěm: Pamětní desku věnovanou odsunu sovětských vojsk již najdete na budově nádraží
Foto: mufrenstat.cz
Popisek: Frenštát pod Radhoštěm

Slavnostně byla tato pamětní deska odhalena za přítomnosti veřejnosti ve středu 26. 2. 2020 ve frenštátském kině u příležitosti 30. výročí odsunu sovětských vojsk z našeho města. Vzpomínkové akce se tehdy kromě samotných hlavních aktérů, kteří se zasloužili o rychlý, bezproblémový a sofistikovaný odchod Rusů z Frenštátu pod Radhoštěm v roce 1990, tedy Miloslava Malíčka, Karla Míčka, Dalibora Norského a Bohumila Šouláka, zúčastnila více jak stovka občanů Frenštátu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Funkce

Podle vás Turek svým počtem funkcí nějak vybočuje? Podle mě je bohužel celá řada politiků, co myjí xxx funkcí. Proč tomu nezamezíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

22:41 Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

Stánek města nabídl odpočinek i prostor pro sdílení názorů.