Frýdek-Místek: Sportovci obdarovali nemocné děti

08.12.2016 13:12 | Zprávy
autor: PV

Ani v letošním roce nechyběla na dětském oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku mikulášská návštěva doprovázená čertem a anděly. Do tradičních kostýmů se tentokrát převlékly studentky střední zdravotnické školy a také házenkáři s volejbalistkami frýdecko-místeckých extraligových oddílů. Počínání sportovců přihlížel také náměstek primátora Pavel Machala.

Frýdek-Místek: Sportovci obdarovali nemocné děti
Foto: frydekmistek.cz
Popisek: Frýdek-Místek

„Jsem rád, že si volejbalistky a házenkáři našli po roce znovu ve svém nabitém programu čas potěšit děti, které v této už pomalu předvánoční době nemohou být ve svých domovech, kde jim je jistě nejlépe. Dokazují tak, že jsou s městem spjati i jinak než jen po sportovní stránce,“ potěšilo Pavla Machalu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Konec vizuálního smogu se blíží

7:27 Plzeň: Konec vizuálního smogu se blíží

Poslední dny zbývají podnikatelům, vlastníkům či nájemcům nemovitostí v Plzni na to, aby odstranili …