Frýdek-Místek otvírá další sběrný dvůr

01.12.2015 8:30 | Zprávy
autor: PV

Statutární město Frýdek-Místek ve spolupráci se společností Frýdecká skládka zahajuje od 1. prosince 2015 provoz již čtvrtého sběrného dvoru na území města. Nachází se pod estakádou, na ulici Na Příkopě. V provozu bude od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin a v sobotu od 8 do 14 hodin.

Frýdek-Místek otvírá další sběrný dvůr
Foto: frydekmistek.cz
Popisek: Frýdek-Místek

„Sběrný dvůr pod estakádou se nacházel již v minulosti. Kvůli probíhajícím opravám estakády jsme jej ale museli z bezpečnostních důvodu zrušit, a abychom občanům zachovali možnost bezplatného odevzdání velkoobjemového a nebezpečného odpadu v této části města, vyjížděla pravidelně pod estakádu mobilní sběrna. Nyní je estakáda opravená a nic nebrání tomu, aby se sběrný dvůr vrátil na původní místo. Věříme, že jej občané budou využívat v hojené míře, stejně jako v minulosti,“ řekl vedoucí odboru životního prostředí a zemědělství Jaroslav Zezula.

V souvislosti s otevřením nového sběrného dvoru pod estakádou dojde od nového roku ke zkrácení provozní doby dvou sběrných dvorů - na ulici Jana Čapka (Slezská) a na ulici Collo-louky (směr Olešná, poblíž Tesca). Jejich provozní doba se v pracovní dny zkrátí o dvě hodiny, lidem budou k dispozici od 9 do 17 hodin. O sobotách zůstává provozní doba sběrných dvorů zachována, a to od 8 do 14 hodin. 

Na Silvestra, 31. prosince, bude z technických důvodů v provozu pouze sběrný dvůr v areálu společnosti Frýdecká skládka na ulici Panské Nové Dvory, a to od 6 do 12 hodin.

SBĚRNÝ DVŮR

PROVOZNÍ DOBA

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Migrační pakt

Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Valašské Klobouky: Valaši vystavovali v Děčíně

7:27 Valašské Klobouky: Valaši vystavovali v Děčíně

Na výstavě v děčínské synagoze se představila pestrá škála uměleckých přístupů i technik, kterým se …