"Pro všechny děti jsme připravili zábavné soutěže s odměnou, spousty her a nejedno překvapení. Kromě spousty užitečných informací se tak děti pobavily a pořádně si zamlsaly," přiznal Jiří Lankočí, předseda komise Rady města BESIP. "Nezapomněli jsme ani na rodiče, pro ně jsme připravili zábavný vzdělávací test."
Cílem akce bylo přiblížit dětem, jejich rodičům a pedagogům možnost využití volného času na dětském dopravním hřišti. "Zájem veřejnosti byl obrovský. Přišlo více než 360 dětí s rodiči a pedagogy. Celkově přes 1000 návštěvníků. Velmi nás to potěšilo, protože jsme si dali na přípravě hodně záležet a takto vysokou návštěvností jsme i poděkovali sponzorům, že do toho s námi šli," uvedl Lankočí.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku



