Havířov: Kancelář pro vyřízení elektronických aukcí energií je v budově magistrátu

02.09.2013 14:58 | Zprávy

Od 2. září 2013 bude každé pondělí a čtvrtek až do konce letošního října v kanceláři budovy havířovského magistrátu k dispozici pracovník společnosti eCENTRE, která zprostředkovává elektronické aukce energií pro domácnosti.

Havířov:  Kancelář pro vyřízení elektronických aukcí energií je v budově magistrátu
Foto: hyundai.phorum.cz
Popisek: Havířov
Kancelář číslo B602 je v šestém patře budovy "B"  na ulici Svornosti a zájemci o e-aukce sem mohou příjít v pondělí nebo čtvrtek vždy od 14.00 do 17.00 hodin. Kontaktní osobou je Vera Schmid, tel. 774 666 689, e-mail schmid@ecentre.cz

Ke vzniku kontaktního místa společnosti eCENTRE na havířovském magistrátu vedly výsledky květnového anketního průzkumu mezi obyvateli Havířova, kteří vyjádřili zájem zúčastnint se elektronických aukcí. Také Havířovští tak dostávají možnost vysoutěžit si nižší cenu energií pro své domácnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kladno: Dny města rozezní Sletiště

13:44 Kladno: Dny města rozezní Sletiště

Největší kladenský open air festival odstartuje druhý zářijový víkend! Oslavy města se už tradičně u…