Hlavní město Praha na veletrhu investičních příležitostí

06.10.2012 20:14 | Zprávy

Hlavní město Praha bude letos již tradičním účastníkem EXPO REAL 2012, mezinárodního odborného veletrhu komerčních nemovitostí a investic, který se koná v Mnichově od 8. do 10. října. Praha zde návštěvníky i potenciální investory seznámí se svými nejvýznamnějšími městskými projekty.

Hlavní město Praha na veletrhu investičních příležitostí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pražský hrad

Vrcholem prezentace Hlavního města Prahy bude v úterý 9. října od 14.00 hod. slavnostní představení expozice s ústředním motem „Come to visit and invest to the beating heart of Europe“ za přítomnosti čelních pražských politiků, zástupců radnice, partnerských měst, partnerů z komerční sféry a novinářů. Všichni hosté budou mít příležitost poznat Prahu jako dynamickou metropoli ve středu Evropy, potenciál jejího rozvoje a budované i připravované investiční zóny a projekty.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Magistrát hl.m. Prahy

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

Program

Tvrdíte, že se vám podařilo do programu nové vlády prosadit velkou část ze vašeho programu. Nebylo ale jednou z vašich hlavních priorit referendum o vystoupení z EU a NATO? A co vím, to nebude. A jak to bude s uprchlíky z Ukrajiny? Slibovali jste zásadní změny. Jaké nastanou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Orlicí: Výskyt vlků v okolí města

7:33 Ústí nad Orlicí: Výskyt vlků v okolí města

V pátek 7. listopadu došlo na okraji Ústí nad Orlicí k útoku vlků na stádo ovcí. Přestože podobné př…